O beezar.pl

 

Beezar.pl jest portalem łączącym w sobie rozbudowane funckcje serwisu self-publishingowego z serwisem społecznościowym. Powstał z myślą o polskich artystach (pisarzach i muzykach) oraz naukowcach, a także
o wszystkich zainteresowanych poszukiwaniem nowych odkryć literackich, muzycznych i naukowych.   


eBooki i Mp3


W Portalu opublikujesz ebooki oraz pliki mp3. Założysz profil swojego solowego projektu lub zespołu muzycznego w którym grasz. Utwory mp3 nagrane solo lub z zespołem, sprzedasz jako single albo pogrupujesz w konkretne albumy. W zależności od tego czy jesteś pisarzem, naukowcem czy muzykiem stworzysz własną bibliografię lub dyskografię, niekoniecznie związaną tylko z utworami opublikowanymi w Beezar.pl.


Dyskusje z fanami


W Beezar.pl masz możliwość stworzenia kręgu fanów Twojej twórczości oraz poddania jej ocenie innych. Możesz podzielić się wrażeniami dotyczącymi konkretnego utworu i porozmawiac na temat warsztatu twórczego poszczególnych artystów.


Zarobki w Beezar.pl


Podczas publikacji samodzielnie ustalasz marżę jaką chcesz uzyskać za sprzedaż jednego egzemplarza Twojego utworu. Zarobione pieniądze kumulujesz w „portfelu”, a po osiągnięciu progu 100 złotych masz możliwość wypłacenia środków na osobiste konto bankowe.

Ponadto za udział w konkursach i ofertach promocyjnych organizowanych przez Beezar.pl możesz zarobić dodatkowe środki przelewane na Twoje konto bonusowe.


Beezar Blog


Nie zapomnij o naszym Beezar Blogu, na którym będziemy poruszać  kwestie self-publishingu oraz publikować informacje związane z Portalem.