Najpopularniejsze gatunki self-publishingu

08 lut 2017 | Komentarze (0) | Literatura

5 najpopularniejszych gatunków książek wydanych w modelu self-publishing na których zarobisz!

Self-publishing ma się w Polsce coraz lepiej. Twórcy, którzy dotąd pisali do szuflady, mając przekonanie, że ich twórczość nie zasługuje na ujrzenie światła dziennego. Portal Beezar.pl zmienił to podejście i umożliwił wszelkiej maści twórcom szansę nie tylko na zaistnienie, ale i na całkiem konkretny zarobek.


Okazuje się jednak, że samo pisanie nie wystarczy. Dobrzy twórcy mają swój charakterystyczny styl i gatunek. Nie piszą co im ślina na język przyniesie, ale wybierają starannie tematy swoich książek, publikacji czy opowiadań.

Oto 5 najpopularniejszych gatunków self-publishingowych, którze rządzą na Beezarze:

  • LITERATURA spod znaku LGBT – tak, to nie jest żart. Literatura przeznaczona dla LGBT i nie tylko, bardzo dobrze się czyta, sprzedaje i pisze. Autorzy, często z własnego doświadczenia opisują, niejednokrotnie bardzo trudne doświadczenia bycia osobą należącą do którejś z tych grup. Jak widać w naszym konserwatywnym kraju jest zapotrzebowanie na takie treści.
  • FANTASY – tak, to jest to! Literatura spod znaku fantasy i jej barwe przygody i opowieści rodem z bajkowych krain to jest coś, co nieustannie przyciąga czytelników. Jeśli dodatkowo jest opisane pięknym i barwnym językiem i ma kontynuacje to jest to murowany hit.
  • KRYMINAŁ – od kilku lat obserwujemy w naszym kraju wysyp autorów kryminałów. I choć nie każdy może być drugą Katarzyną Bondą, czy Mrozem, to nasi self-publishingowcy udowadniają popularnością i sprzedażą, że trzymają się mocno!
  • ROMANS – tak, na to czekaliście! Wielu czyta, niewielu się przyznaje. A dobrze napisany romans jest idealną książką na długie zimowe wieczory, na letni urlop w kurorcie i na spokojne weekendy z herbatą i książką. Kochamy romanse, zarówno te w życiu, jak i te w książkach.
  • PORADNIKI – szeroko rozumiane. Jak zdać egzamin maturalny? Jak zachowywać się przy stole? Jak zdobyć klienta? Problemy życia codziennego podane w skondensowanej (to dobrze)  i przystępnej formie (to jeszcze lepiej) i doskonałej, niskiej cenie (najlepiej!). Poradniki, publikacje paranaukowe to coś, co lubimy bardzo i chętnie wydamy na nie pieniądze, bo wiedza, którą dzięki tym publikacjom zdobędziemy jest bezcenna!

Przeczytaj także

Ebook vs. książka papierowa

Komentarze: 0 | 08 lut 2017 | Literatura

Odkąd na naszym rodzimym rynku pojawiły się pierwsze czytniki, a było to już parę ładnych lat temu...

Jak wydać e-book?

Komentarze: 0 | 08 lut 2017 | Literatura

Większość z ludzi w pewnym okresie swojego życia posiada potrzebę podzielenia się swoimi myślami...

Komentarze

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!