Zbiór opowiadań homoerotycznych

dodany 03 sty 2016, 13:26 przez luana
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

LGBT

O książce

Postanowiłam połączyć w jeden plik opowiadania pisane przez ostatnie lata, publikowane rozdziałami na blogach i sprzedać PDF–a za symboliczną cenę. Dziękuję każdemu kto mnie wsparł kupując ten plik, pomimo że ma opowiadania za darmo na blogach czy chomiku. Dla mnie to wiele znaczy. :*
Zawarłam tutaj wszystkie teksty publikowane na obu blogach za wyjątkiem serii „W cieniu ludzi” i tekstów płatnych oraz „Chłopaka na święta”.

Teksty nie były powtórnie poprawiane. Są dodane w takiej formie w której zostały umieszczone na blogach i poprawione przez różne bety. „Niemożliwa miłość” to mój pierwszy tekst i niestety, nie ma się co chwalić, bo błąd na błędzie i nie tylko. To ten tekst był tym moim pierwszym opowiadającym o miłości dwóch chłopaków. Nie raz zastanawiałam się czy go poprawić, napisać od nowa, ale nie. Bo wtedy to już byłoby coś innego. Wolę by został w takiej formie. Postanowiłam nie wstydzić się go mimo tylu uchybień, gdyż od niego wszystko się zaczęło. Od tamtej pory minęło już kilka lat i nie żałuję drogi, którą poszłam.

Przepraszam za różne formatowanie tekstów, rozdziałów. Niestety, dużo tekstów, szczególnie tych pierwszych, pisałam w programach przez które nie mogę w Wordzie ustawić dobrej czcionki, wielkości, akapitów. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza. Uprzedzam, że przez to mogą trafić się różne rzeczy. W tekście mogą pojawić się linki do filmików na YouTubie. Próbowałam je usunąć, ale mogłam wiele przegapić. To pozostałości mojej manii wrzucania do rozdziałów na blogu linków z muzyką. Niestety, wielu filmików już nie ma. A szkoda.

Ten plik to wiele lat mojej pracy w pisaniu i kilka dni w jego poskładaniu. Jeszcze raz dziękuję za kupno tej cegiełki. :)

Opowiadania, które zamieściłam w pliku:

Niemożliwa miłość, Oba tomy "Tylko ty", Szkolny prześladowca, Ibara, Gdy muzyka w duszy gra, Jedna łza, Spontaniczna decyzja, Jeden krok do miłości, Połączeni, Nie powiem dobranoc, Zakurzona lampa, Dług.

Liczba stron

2367

Komentarze

Dorota Ć.. 04 sty 2016, 12:29

Wszystkie te opowiadania pobrałam i przeczytałam z Chomika,ale postanowiłam zakupić tą cegiełkę. Niech to będzie podziękowaniem za Twoją pracę i czas poświęcony aby napisać tak wiele pięknych opowiadań. Dziękuję Luano:))

slb 22 sty 2016, 21:36

na pewno też zkolekcjonuję ale czekam aż pojawi się w sidłach... i wtedy razem:-)