Wracaj do domu

dodany 10 sty 2017, 22:47 przez Karolina Serwinowska
ściągnij podgląd

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

LGBT

O książce

Fabian po trzech ciężkich latach opuszcza więzienne mury. W swoim dawnym domu, pod opieką starszej siostry chce zaznać trochę spokoju. Niestety jego powrót do rodzinnej wsi nie został przez wszystkich dobrze przyjęty, o czym dowiaduje się jeszcze tego samego dnia.
Winnych trzeba ukarać, a że cała odpowiedzialność spada na jedną osobę, to już zupełnie inna sprawa.

Ostrzeżenie:
Opowiadanie przeznaczone dla osób pełnoletnich, zawiera graficzne opisy seksu i przemocy.

Liczba stron

106

Komentarze

luana 22 sty 2017, 20:12

Bardzo dobrze mi się to czytało. Jak zaczęłam to już pochłonęłam całość. Lubię wątki kiedy akcja dzieje się na wsi. Do tego wbrew pozorom tekst jest bardzo lekki. Fantastyczne postacie. Fabiana od razu polubiłam, Kamila, Gośkę także. Kilka łez ten tekst także ze mnie wycisnął. Polecam jego zakup, bo naprawdę mile spędza się przy nim czas. Taka prawda, że jeżeli coś mi się nie podoba to ja tego nie czytam. A to przeczytałam jednym tchem i żałowałam, że tekst jest taki krótki. Ale nie trzeba więcej, bo zostało w nim wszystko ujęte to co trzeba. Na pewno „Wracaj do domu” pozostanie w mojej pamięci. Jeszcze raz go polecam.

Dorota Ć.. 03 lut 2017, 00:10

Nie będę wiele pisała, po prostu przepiękne opowiadanie i na długo je zapamiętam. Tylko strasznie krótkie i z chęcią przeczytałabym kontynuację i poznała dalsze losy Fabiana i Kamila oraz Gosi. Gorąco polecam.