Shea Riskli - Miasto Kruków - 3 Rozdziały

dodany 08 sty 2020, 15:15 przez Wiktoria Poriazow
ściągnij podgląd

Informacje o książce

  • Ocena: 0.0 na 5
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0

Kategoria

Fantasy

O książce

Urban Fantasy
( Książka w całości dostępna do kupienia )
Nad miastem zebrały się czarne chmury. Groza i koszmar czają się za rogiem, a nieuchwytny morderca poluje na kolejna ofiarę.
Nikt nie wie, kto będzie jego kolejnym celem, bezpieczeństwo jest już tylko wspomnieniem przeszłości. To czy jesteś człowiekiem, czy fae nie ma znaczenia, gdy masz do czynienia z Kolekcjonerem.
Młoda kobieta o ciętym języku i zamiłowaniu do lenistwa żyje w spokoju według własnych zasad, do pewnego czasu... Poproszona o konsultacje w śledztwie nie wie, że całe jej życie ulegnie zmianie.
Wszystko zaczyna nabierać innych kolorów, nieoczekiwane zdarzenia zmieniają dotychczasową rzeczywistość. Nikt i nic nie będzie już takie, jak wcześniej.
Rozpoczęła się mordercza gra, gonitwa w której stawką jest życie...
Nic nie jest proste, gdy żyjesz w świecie pełnym magicznych stworzeń sam będąc jedynie niskim pyskatym człowiekiem, a twoją jedyną zaletą jest bezczelność i brak poszanowania ogólnych zasad.
Do tego w towarzystwie chłodna jak lód i lojalna jak Cerber wiedźma, praworządny detektyw, słodka, jak miód póki nie zagrozisz temu o co dba pół rusałka, a na deser mistrzyni zdobywania informacji, tajemnicza działająca z cienia hakerka.
Istna ekipa do zadań specjalnych pełna indywidualności i tylko jedno jest pewne - Nikt z nich nie zamierza grać zgodnie z zasadami.
Ostrzeżenie: Książka zawiera m.in wulgaryzmy, opisy scen przemocy oraz morderstw. Czytasz na własną odpowiedzialność
*Książka w całości należy do autorki, kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentu tekstu zabronione bez pisemnej zgody autorki. Wszelkie prawa zastrzeżone*

Liczba stron

40

Komentarze

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!