Najlepsze teksty Radara

dodany 21 lis 2012, 14:57 przez Marceli Frączek
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

Blogi

O książce

Cześć!

Jeśli trafiasz na mnie po raz pierwszy, spieszę poinformować, kim jestem i co robię. Nazywam się Marceli Frączek i prowadzę dwa blogi konsumenckie pod pseudonimem Radar.

Starszy z nich, Fast Food Eaters (http://fastfoodeaters.blogspot.com), poświęcony jest tematyce żywności i rynku spożywczego. Recenzuję na nim produkty spożywcze zakupione w polskich sklepach, głównie dyskonatach i super- oraz hipermarketach, a także śledzę rynek pod kątem nowości, ciekawych zjawisk i reklamy.

Drugi blog, Teraz Piwo! (http://terazpiwo.blogspot.com), wyewoluował z FFE, gdzie początkowo łączyłem tematykę ogólnospożywczą z piwną. Recenzji piwa było jednak na tyle dużo, że postanowiłem wydzielić osobny blog poświęcony wyłącznie temu napojowi. Na Teraz Piwo dominują recenzje, ale pojawiają się też artykuły i felietony na tematy pokrewne.

Od pewnego czasu jestem zafascynowany ebookami. Podoba mi się ten kanał dystrybucji twórczości. Opublikowałem już kilka książek beletrystycznych (znajdziesz je tutaj: http://radar-na-ksiazki.blogspot.com), teraz postanowiłem wybrać najciekawsze teksty z moich blogów, by również osoby, które do tej pory nie miały z nimi styczności, zachęcić do regularnego czytania moich tekstów w Sieci. A stałym Czytelnikom podarować pigułę tego, co u Radara najlepsze.

Pytacie, czy warto tę książeczkę przeczytać, jeśli od lat śledzicie FFE lub TP? Tak, ponieważ oprócz tekstów już wam znanych, zamieszczam w niej kilka smakowitych bonusów, a te już wcześniej publikowane na blogach ozdabiam komentarzami przybliżającymi kulisy ich powstania. Dostajecie więc coś więcej!

Liczba stron

82

Komentarze

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!