Książę Nissai (Część III)

dodany 25 gru 2016, 17:01 przez silencio
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

LGBT

O książce

Kontynuacja historii księcia Nissaia.

Poprzednie części:
http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-i
http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-ii

Liczba stron

233

Komentarze

luana 28 gru 2016, 08:49

Jak dla mnie to jest najbardziej emocjonalna część do tej pory. Co ja się na niej napłakałam to moje. Przeżywałam każdą chwilę z bohaterami. Te smutne i te czułe, te zruszające momenty, które na długo zapamiętam. Kolejny niesamowity tom wyszedł spod pióra Silencio. Polecam. :)

Nelusia Cebulka 28 gru 2016, 15:18

Przeczytałam jednym tchem całość od nowa, bo wiedziałam że po 200 kartkach będę czuła pustkę, nawet całość nie sprawiła, że czekanie na kolejną część będzie łatwiejsze. Świetne opowiadanie! Każda kartka mnie poruszała, chyba jedna z najlepszych części. Mimo że, niektórych rzeczy się spodziewałam (nie ujmując książce, ja po prostu tak mam, że większość rzeczy przewiduję) to niesamowicie emocje bohaterów, opisywane przez ciebie, mnie poruszały. Czekam z ogromną niecierpliwością na kolejną część, bo znów jak w poprzednim tomie, akcja urwała się w takim momencie, że nie da się, nie myśleć co będzie dalej. Polecam z całego serca!

Dorota Ć.. 01 sty 2017, 20:36

Przepiękna,pełna emocji historia. Z niecierpliwością czekam na kolejną część. Serdecznie polecam, bo naprawdę warto to przeczytać:)

mee 27 sty 2017, 20:28

Gdyby tak można było ukraść silencio... ;) Najlepsza autorka jaką dane mi było czytać. Ten świat jest tak opisany, że niemożliwe że nie istnieje. Detale, osobowości, emocje. Wszystkie tomy są bardzo spójne, a historia płynna. Nie ma żadnej wymuszonej akcji, wszystko ma sens i .... tak bardzo chcę tom 4 że nie mogę wytrzymać!

Nie ma się co zastanawiać! Jeżeli jeszcze nie czytałeś żadnego tomu natychmiast to nadrób! Bo to najpiękniejsza historia jaką czytałeś.

Jeżeli czytałeś I i II tom i zastanawiasz się czy III jest dobry, to ogłaszam ci, że jest jeszcze lepszy niż poprzednie!

Sylwia 16 mar 2017, 16:29

Fascynująca kontynuacja. Ładunek emocjonalny, który odczuwałam podczas czytania był niemalże nie do wytrzymania. Ta część zdecydowanie bardziej mną ruszyła niż dwie poprzednie. Chociaż tamte również czytało mi się bardzo dobrze. Ta jednak totalnie mnie zmiażdżyła - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
Uwielbiam gdy tekst budzi we mnie emocje. Ten zdecydowanie wzbudził, przez co z wielką chęcią kupię kolejne części.