Król Nissai (Część V)

dodany 09 mar 2017, 07:07 przez silencio
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

LGBT

O książce

Ostatni tom opowieści o Nissaiu.

Poprzednie części:
http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-i
http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-ii
http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-iii
http://beezar.pl/ksiazki/krol-nissai-czesc-iv

Liczba stron

195

Komentarze

mee 10 mar 2017, 01:34

No i tak. To już koniec. Taki koniec.. Nie jestem w stanie opisać ile emocji ta historia we mnie wywołała. ile sprzeciwow ile gniewu, łez i śmiechu radości. Pochłonęła mnie ta historia całkowicie. Jest pierwszą w nocy, oczy mnie szczupią od czytania ale warto. Warto tak bardzo, że złości mnie to, że już skończyłam czytać. Bo emocje były tak żywe, a postaci tak życiowe mięsiste i dopracowane że czuję pewną więź z nimi. I denerwuje mnie że nie mogę wciąż koło nich trwać. Każdemu ogromnie polecam. Bo nie można przejść obojętnie od historii która żywo wypala się w głowie i nie daje o sobie zapmnieć. Dziękuję Ci za nią. Bardzo bardzo dziękuję.

psoty 14 mar 2017, 16:08

najwspanialsze uczucia dajesz nam na końcu. niewyobrażalnie trudno jest je opisać. czuję każde słowo, zdanie, zdarzenie, śmiechy i smutki. nie nadaje się do rzeczywistości kiedy czytam Twoje książki. szczególnie po takich zakończeniach.
opowiadanie jest cudowne. piękne. na pewno do niego wrócę nie raz. i będę ryczeć równie mocno jak dziś.
dziękuje Ci, że tworzysz, że jesteś <3

luana 14 mar 2017, 16:28

Cała seria znalazła sobie szczególnie miejsce w moim sercu. Uwielbiam ją. Przywiązałam się do bohaterów i będzie mi ich bardzo brakować. Ten tom był... Nie wiem jak mam opisać to co czułam czytając go, więc tego nie zrobię, aby niczego nie zdradzić. Po prostu trzeba go przeczytać. Chyba tylko osoba bez serca nie wyczuje w nim tego co on zawierał. Co zawierały wszystkie części tej wspaniałej historii przy której śmiałam się i płakałam równie mocno, a po której trudno mi się było opanować i powrócić do normalnego świata. To było coś niesamowitego. Polecam. Ja na pewno wiele razy do tego wrócę.

slb 22 mar 2017, 08:19

Dziękuje bardzo za cudowną całość. Przyznam się szczerze że w połowie trzeciego tomu przestałam czytać i poczekałam aż ukażą się wszystkie tomy. Samo to świadczy o emocjach jakie ta książka mi dała.
Może jak nie wszyscy wiedzą fucha króla zwykle nie jest różowa jeśli się jest choćby trochę odpowiedzialnym.

Dorota Ć.. 17 kwi 2017, 17:22

Bardzo dziękuję za całą serię .Cała to historia Nissy i Valadrina wzbudzała wiele emocji i była naprawdę piękna. Dziękuję autorce i polecam innym czytelnikom.

nothingness 25 lis 2017, 01:07

Po przeczytaniu całego cyklu mogę stwierdzić, że przeżyłam coś w rodzaju małego katharsis. Wczułam się w historię Nissaia całym sercem, przez co jego cierpienia, negatywne emocje przeżywałam razem z nim, a może nawet i bardziej. Jego radość również wywoływała na mojej twarzy uśmiech. Nie mogłam się po prostu oderwać od czytania, a teraz trudno mi się pożegnać z tą historią. Oczywiście czekam z niecierpliwością na "Zorana" , choć trochę się obawiam :)
Jestem wykończona emocjonalnie ale było warto! Jesteś mistrzynią w wywoływaniu emocji u czytelników.
Wielkie brawa :)