Białowąsy: Starcie smoków

dodany 04 wrz 2015, 15:07 przez Marek Ł. J. Mazur
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 0.0 na 5
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0

Kategoria

Przygodowe

O książce

To wzruszająca, choć całkowicie zmyślona opowieść o ludzkich losach. Zaciekawia, straszy, bawi i skłania do przemyśleń. Zawiera elementy baśni, horroru, groteski i przygody. Znajdziecie w niej walkę dobra ze złem, ludzkie tragedie, oraz rozpacz i żal, które prawdziwa miłość potrafi przemienić w radość i szczęście. Poznacie bohaterów złych do szpiku kości oraz dobrych - takich, jakimi potrafią być tylko ludzie w chwilach, kiedy zapominają o sobie i myślą o innych. Przeczytacie, jak bardzo potrafią się plątać i krzyżować ze sobą ścieżki po których przychodzi im kroczyć. Niektórzy nazywają to zrządzeniem losu, inni twierdzą, że tak nam jest pisane. Jeszcze inni sądzą, że każdy czyn, każde słowo i każda myśl ma wpływ na bieg świata i żyjących w nim ludzi.
Ja myślę, że tak realizuje się po prostu scenariusz obmyślony przez Boga dla każdego z nas. A my - albo wczujemy się w napisaną dla nas rolę i podejmiemy próbę postępowania zgodnie z Bożą wolą, albo będziemy zmierzać ku zagładzie.
autor

Opinie:

Ta opowieść ma jedną podstawową wadę. Ona jest zwyczajnie za krótka.
(autor)

To najlepsza powieść, jaką czytałam od wczoraj.
(Żona autora)

Jest super, jest super! Więc o co ci chodzi?
(T.Love)

Jeśli przekonały was zamieszczone powyżej opinie i zdecydowaliście się na zakup powieści, to mam dla was jeszcze niespodziankę. Na końcu książki znajdziecie adres strony z piosenkami do tej opowieści. Gitara, śpiew, słowa i klimat korespondujący z jej treścią. Może się spodobają, bo to prosta muzyka dla zwykłych i niezwykłych, normalnych ludzi.
Jeśli tak? – to można będzie darmowo je pobrać, słuchać i śpiewać do woli. Choćby tak nieprofesjonalnie, jak ja.
autor

Liczba stron

86

ISBN

978-83-942055-1-5

Komentarze

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!