100 PYTAŃ które odmieni Twoje życie

dodany 04 mar 2020, 13:09 przez Remigiusz Fajfer
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 0.0 na 5
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0

Kategoria

Poradniki

O książce

Pytania powstały jako odpowiedź do programów pisanych przez uczestników podobnych przedsięwzięć, które pomagają w organizacji życia. Takimi „programami” są na przykład „Lifebook” firmy MindValley, czy „Self-authoring program” Jordana B. Petersona.
Pytania ułożone są według klucza. Mogą być do siebie podobne, albo wydawać się wręcz absurdalne. To ważne, aby na nie wszystkie odpowiedzieć. Przeciętna odpowiedź powinna wynosić od 1500 do 3000 znaków i zaleca się, aby odpowiadać na nie pisząc w edytorze tekstu na komputerze. Program ma na celu takie „zaprogramowanie umysłu”, aby każdy, kto bierze w nim udział odczuł różnicę w swoim życiu, a rzekoma niedorzeczność niektórych pytań, albo też ich skomplikowanie mają pobudzić rejony umysłu na przykład eliminujące lęki, opory, czy przyzwyczajenia do stygmatyzowania siebie i wpisywania siebie w role społeczne. Po części takie pozbawianie siebie szerszych perspektyw.
Program najlepszy jest dla osób pragnących pozytywnych zmian. Pytania są czasem wymagające, a czasem wręcz „korci” odpowiedzieć na nie „tak”, „nie”, lub „nie wiem”. Takich pytań proszę nie udzielać i proszę spróbować rozwinąć temat. Aby tekst nie był zbyt rozwlekły zdecydowałem się napisać go tak, jakby był zaadresowany tylko dla mężczyzn. W przypadku kobiet – proszę pozamieniać słowa i odpowiadać na te same pytania tak, jakby były adresowane do kobiety. Program ten bowiem jest w równym stopniu adresowany do mężczyzn, jak i do kobiet. Życzę systematyczności i wyniesienia jak najwięcej z pracy nad tym programem. Pamiętaj – Twoje życie leży w Twoich rękach..

Liczba stron

15

Komentarze

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!